O mne

Ahoj, jmenuji se Honza a je mi 25 let. Odmalička jsem byl velkým fandou do letadel, zajímala mne i letiště, mezinárodní i vnitrostátní lety atd. Jako malý jsem si lepil letadýlka z papíru. Tato láska mě neopustila ani v dospělosti. A proto jsem se rozhodl založit blog o letištích, letadlech, parkování u letišť, využití letištních hal apod. Prostě bych každému zájemci rád nabídl svoje zkušenosti, které čerpám převážně z vlastních návštěv letišť, ať již jako cestující, nebo jen jako návštěvník.

Abych se představil, mám vystudovanou obchodní akademii v Čáslavi, kde jsem se i narodil. Vysokou školu jsem zatím nezkoušel, protože jsem dal přednost tomu, začít se živit co nejdřív, abych vyletěl z hnízda a odlehčil rodičům, kteří se starají ještě o moje 2 mladší bratry. To se mi i podařilo. Práci jsem sehnal rychle, pracuji jako IT technik u jedné nejmenované firmy.

Jsem mladý, takže zatím nemám vlastní rodinu. I když mám přítelkyni, rodinu zatím neplánujeme, chceme si užít cestování a také získat různé životní zkušenosti a vyšší pracovní pozici, která by nám pak umožnila založit si rodinu, která už bude finančně zabezpečená.

A teď zpátky k letadlům: Mojí obrovskou vášní je také cestování, a jak jinak než letecky. Vyzkoušel jsem už všechny možnosti, jak se dostat na různá letiště po České republice i v zahraničí, tedy MHD, taxi, vlastní auto. Jednoznačně nejkomfortnější je taxi nebo vlastní auto, ovšem taxi je v určitých ohledech poměrně drahé a vlastní auto zase musíte někde po dobu cesty zaparkovat – a nebát se, že vám jej někdo ukradne či vykrade. Proto jsou u letišť různé typy parkovacích míst. A ty jsem za vás všechny vyzkoušel se všemi jejich výhodami i nevýhodami a rád bych se s vámi podělil o své zkušenosti. Tak hurá na to!